Araç Kiralayacaksanız Doğru Adrese Gelin!
Antalya rent a car  olarak araç kiralamada son sözü söylüyoruz. Müşterilerimize uzaktan kiralamadan ihtiyaca uygun kiralamaya, günlük kiralamadan kişiye özel kiralamaya kadar sağladığımız hizmetlerle müşteri memnuniyetinde tek adres olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uzaktan Kiralama Hizmeti ile Aracınız Kapınızda!

İş yada aile gezisi nedeniyle havaalanından çıktıktan  sonra araç beklemeye veya firmamızdan araç seçmeye vaktiniz yoksa, sizler için uzaktan kiralama hizmetimiz mevcuttur. Bunun için istediğiniz aracın renk, model, vites tipini ve kiralama amacınızı söylemeniz yeterlidir. 25 yaş üstü ehliyet sahibi tüm sürücülere kiralanabilen araçlarımız, havaalanının çıkışında sizleri bekliyor.

Antalya araba kiralama firması olarak sizler için şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmetimizi sunuyoruz. Uzaktan ya da firmamızdan yapacağınız kiralama işlemlerinde şoför dahil kiralama seçeneğiniz mevcuttur. Trafik sigortası ve kaskosu mevcut olan araçlarımızda bu hizmetten tüm kiralama türlerinde ve tüm araçlar için yararlanabilirsiniz.

Günlük Kiralama

En az kiralama süresi firmamız tarafından 24 saat olarak belirlenmiştir. 24 saatlik kiralamalarınızda amacınıza göre firmamızın uzman kadrosu ile birlikte seçeceğiniz araçlarımız, hizmetinizde olacaktır. Sürenizin bitiminden sonra 3 saatlik esneklik süresine tabi tutulacak araçlarımız, 24 saatin sonrasında geçen 3  saat içerisinde firmamıza teslim edilmelidir. Aksi takdirde bir dünlük kiralama işlemi daha yapılmaktadır.

Alkollü olması planlanan bir gece ya da geç saatlere kadar eğlence… Her ne sebeple olursa  olsun şoförlerimiz hizmetinizde! Şoförlü kirala hizmetleri ile siz eğlencenin tadını çıkarırken eve dönüş yolunda korkunuz olmayacak. Araçlarımızda bulunan klima, USB ve bluetooth bağlantısı sağlayabilen oto hoparlörleri ile eğlenceyi kesintisiz yaşayacaksınız.

Kişiye Özel Kiralama

Antalya kiralık araç firması olarak ihtiyaçlara uygun araç kiralanması gerektiğinin bilinci ile hareket ediyoruz. Onlarca marka ve modeldeki araçlarımız içinden size en uygun aracı seçmeniz için uzman kadromuzla sizlere bilgi veriyor, araç özelliklerini tanıtıyoruz. Bagaj genişliği ile kalabalık ailelere uygun araçlarımızdan, iş görüşmeleri için ciddi modellerimize, her alanda size en uygun araç seçimi için sizleri firmamıza bekliyoruz.

İş görüşmelerinizde klas sahibi çizginizi tamamlayacak ciddi çehreli araçlarımızdan birini seçebilir, tarzını araçlarımızda bulunan modern çizgilerle tamamlayabilirsiniz. Manuel ya da otomatik vitese sahip araçlarımız sayesinde dilediğiniz modelde aracı ehliyetinize uygun koşullarla kiralayabilirsiniz. Antalya araç kiralayanlar açısından zengin bir şehir olduğundan, kalitesiyle ün salmış şirket araçlarımızla gurur duyuyoruz. Kaliteli ve çağdaş dizaynlı son model şirket araçlarımızda LCD televizyon, wifi alanı gibi pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. tüm araçlarımızda bulunan klima ve oto hoparlör hizmetinden söz etmiyoruz bile!

İhtiyacınızı karşılamak amacıyla bebekli ailelere özel bebek koltuğu ekli araçlarımızdan yararlanabilir, çocuğunuzla rahat yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Bu kapsamda isteğiniz dahilinde farklı bagaj hacimleri ve iç hacimlere sahip araçlardan tavanı açılabilen araçlara istediğiniz türde aracı kiralayabilmeniz için firmamıza uğramanız ya da bizi aramanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*