Kıbrıs Araç Kiralamada Güvenilir Firma
Kıbrıs araç kiralama için en çok tercih edilen şirket Ayaz rent a car olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetimiz. Sizlerde Kıbrıs tatiliniz için bir araç kiralamak istiyorsanız eğer öncelikle iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak rezervasyon oluşturmalısınız.

Ayaz rent a car olarak Ercan havalimanı içerisinde yer alan otoparkımızda araçlarınızı teslim alabilirsiniz. Tatilde kısıtlı zamanlar için her dakikanın bile önemi büyükken toplu taşımalarda vakit kaybetmenize gerek yok. Üstelik yüksek taksi ücretleri de keyifsiz bir tatil geçirmenizi sağlayabilir.

Bu nedenle Kıbrıs araç kiralama hizmeti ile kiraladığınız araç ile sevdikleriniz ile birlikte doyasıya gezerek eğlenceli ve ekonomik bir tatil planlayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca yönelik oluşturulmuş kiralık araç filomuzda aradığınız özelliklerde yeni model araçlarla hizmet vermekteyiz.

Kıbrıs’ta benzin ücretlerinin Türkiye’ye göre daha ucuz olmasından dolayı taksi kullanmaktan çok daha hesaplı olacaktır. Kıbrıs tatilinizde araçsız kalırım diye düşünmeyin. Ercan hava limanına iniş yaptıktan sonra firma personellerimiz sizleri hava alanında karşılayarak kiraladığınız aracınızın yanına kadar götürmektedir. Aracınızı alarak konaklama yerinize keyif ve rahatlık içinde ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Öncelikle Kıbrıs Araç Kiralama için tatile gelmeden önce firmamız ile iletişime geçerek ve belirlenen kapora ücretini yatırarak rezervasyonunu yapmanız gereklidir. Araçlarımızın hepsi otomatik vites, sağ direksiyonlu dur. Kıbrıs’ta trafik sağdan işlediği için sağ direksiyon ile daha güvenli bir sürüş gerçekleştirirsiniz. Üstelik sağ direksiyona 10 dk kadar kısa bir sürede alışıyorsunuz.

Ayrıca 25 yaşını doldurmuş ve en az 5 yıllık ehliyete sahip olmanız gereklidir. Ayaz rent a car olarak Kuzey Kıbrıs kayıtlı bir limited şirketiyiz. Kendi araç filomuz vardır ve araçlarımız senede 4 defa detaylı servis kontrolleri yapılmaktadır. Sorun çıkaran bir araç tatilinizin keyifsiz geçmesine neden olur.

Bakımları tam yapılmış son model araçlarımız ile Yavru vatan Kıbrıs’ın tüm güzelliklerini görebilirsiniz. Kıbrıs araç kiralama alanında en çok tercih edilen firmamızda sizlerde keyifli bir tatili kiraladığınız araçlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*