Kullanıcı Hakları

Pansiyonadresleri.COM sizler için pansiyon adreslerini paylaşır. Pansiyon Adresleri sizlere pansiyonlar hakkında detaylı bilgiler verir. Bu sitede Tatil için, okumak için ve ya iş seyahati için başka bir ile gittiğinizde kalacağınız pansiyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verilen bu bilgiler işletmelerin kendi sitelerinden ve ya işletmelerin kendilerinden alınarak eklenir. Bu sebeple sitemizde pansiyonlar ile ilgili yazılan bilgilerin doğruluk garantisi yoktur. Pansiyonadresleri.COM bu blgilerin %100 doğruluk garantisini veremez. Bu bilgiler doğrultusunda işletmeler tarafından yanlış görülen bilgiler bilgilendirme doğrultusunda düzeltilebilir.

Pansiyon Puanlama ;

Pansiyon Adresleri sitesinde yapılan pansiyon puanlamaları resmi değildir. Diğer sitelerde pansiyonlar için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler göz önünde bulundurularak puanlama olarak işlenmiştir. Kullanıcıların verdiği puanlar asıl puanı etkilemektedir. Kullanıcıların verdiği kişisel puanlar puan kutucuğunun alt tarafından görülmektedir.

Pansiyon Yorumları ;

Pansiyonlar hakkında yapılan yorumlardan PansiyonAdresleri.COM sorumlu değildir. Hakaret içerikli yorumlar kontroller sonrasında temizlenmektedir. Gözden kaçan yorumlar olabilir bu yorumlar hakkında bilgilendirme sonrasında işlem yapılmaktadır.